Święto Róży jest największym wydarzeniem artystyczno rozrywkowo kulturalnym w Kutnie. Obchodzone jest już od niemalże 40 lat. We wrześniu 2010 roku po raz pierwszy jako Fan Club Kutno tylko Widzew postanowiliśmy wziąć czynny udział w tym jakże ważnym dla naszego miasta wydarzeniu. W centrum miasta na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, ulicy Królewskiej, Placu Wolności i ulicy Ludwika Zamenhofa odbywał się Jarmark Różany - festyn handlowy i gastronomiczny. Udało nam się zorganizować i wynająć jedno z wielu stoisk na których prezentowały się przeróżne firmy i organizacje. Śmiało można powiedzieć, że był to dla nas bardzo udany weekend.

Przy naszym stoisku kutnianie mogli się zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju gadżety, pamiątki, czapki, smycze, t-shirty, bluzy, oryginalne oficjalne koszulki meczowe oraz szaliki, wszystkie opatrzone herbem łódzkiego Widzewa. Było widać ogromne zapotrzebowanie mieszkańców naszego miasta na tego typu kibicowskie akcesoria.

Przy naszym kiosku wszyscy chętni mieli okazję poznania historii stuletniego klubu i jego kibiców, uzyskania pomocy przy zakupie biletów na mecze ekstraklasy oraz uzyskania wszelkich informacji dotyczących działalności kutnowskiego Stowarzyszenia Kibiców Widzewa Łódź – OFC Kutno.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Kolor czerwony najbardziej rzucał się w oczy a wystrojona w szaliki, koszulki i inne gadżety nasza budka była otwarta i dostępna do późnych godzin wieczornych, zdecydowanie dłużej niż wszystkie inne.

Należy dodać również, że po raz kolejny namawialiśmy wszystkich do oddawania krwi. Kierując się hasłem KREW DAJE ŻYCIE zebraliśmy się większą grupą i udaliśmy oddać krew w podstawionym autobusie punktu krwiodawstwa.

Naszą aktywnością klub mógł się pochwalić na oficjalnej stronie www.widzew.pl.

Podziel się!
 • Facebook
 • Blip
 • Drukuj
 • email
 • Śledzik
 • RSS
 • Wykop
 • Twitter
 • Dodaj do ulubionych
 • Google Bookmarks
 • PDF