Relacja WidzewToMy.net. Passa 8 spotkań bez porażki piłkarzy Widzewa została przerwana w dniu dzisiejszym w Chorzowie, podczas meczu z miejscowym Ruchem. Niestety, nasi piłkarze przegrali to spotkanie aż 3:1. Łódzcy kibice Ruchu, którzy w dobrej liczbie nadciągnęli do Chorzowa mieli okazję obejrzeć niezbyt ciekawe, lecz obfitujące w gole spotkanie. Sielanka na trybunach oraz nieco dziwna pora rozgrywania meczu (13:30) rozleniwiła piłkarzy, którzy stworzyli przeciętne widowisko. Na pocieszenie Widzewiakom pozostaje myśl, iż swoich pogromców znaleźli w zaprzyjaźnionej drużynie, której punkty też się przydadzą. 🙂

Za to na trybunach oraz w okolicach stadionu trwała manifestacja przyjaźni chorzowsko-łódzkiej. Łodzianie z bardzo dobrym oflagowaniem wspólnie z Niebieskimi dopingowali obie drużyny przez cały mecz. Jeszcze długo po jego zakończeniu w okolicach stadionu oraz w wielu śląskich miasteczkach rozbrzmiewały pieśni sławiące najlepszą zgodę w Polsce…

Bo w Chorzowie i Łodzi jest wiara, która łączy kibiców obu miast…

Teraz piłkarzy czeka 2-tygodniowa przerwa, a po niej bardzo ważne dla nas spotkanie – derby Łodzi… Na ten mecz zapraszamy w poniedziałek, 17 października o godz. 18:30.

Fotogaleria: WidzewToMy.net.