KolorujeMY - STS EkstraTrasa KutnoKolorujemy to akcja zorganizowana przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz nowo-powstający serwis społecznościowy HabitatON. Kibice, ich znajomi i rodziny, działacze… Polacy,  bez względu na barwy i hobby, łączymy się  w akcji kolorujeMY, aby pomóc tym, którzy tego naprawdę potrzebują. Chcemy wyremontować przynajmniej trzy Domy Dziecka w 2013 roku! Stowarzyszenie kibiców Widzewa OFC Kutno do akcji zgłosiło Dom Dziecka ”Tęcza” z Kutna. Nasza kutnowska placówka jest jedną z 16 placówek która ma szansę na remont.

Idea: Chcemy, aby dzieci z Domów Dziecka poczuły się ważne. Chcemy pokolorować ich przestrzeń remontując wybrane placówki. Chcemy przy tym dobrze się bawić i rywalizować co już się dzieje. 🙂

Inspiracja: Jest nią aktywność kibiców, którzy na co dzień pomagają Domom Dziecka. Tym razem działamy WSPÓLNIE. Łącząc siły możemy więcej 🙂 W zamian za rozgłos i emocje, firmy budowlane przekazują niezbędne do remontów produkty oraz usługi wykonania lub/i nadzoru prac.

KLIKASZ => https://www.facebook.com/Kolorujemy -> LUBISZ = POMAGASZ !!

2 dni temu minęło równo 5 miesięcy od momentu startu Kolorujemy. Dokładnie tego dnia liczba kolorujących przekroczyła 200.000!

Widzew FC Kutno koloruje od samego początku. Po tym jak zgłosiliśmy naszą palcówkę do akcji, transparent informujący o akcji KOLORUJEMY wisiał podczas “Pikniku Rodzinnego” z okazji Dnia Dziecka przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz podczas imprezy “Rodzinny zawrót głowy” zorganizowanej przez MOSiR oraz Party Projekt na Stadionie Miejskim. Kilka dni później otrzymaliśmy kosztorys prac remontowo-modernizacyjnych w placówce Tęcza którego wykonanie zleciliśmy profesjonalnej firmie zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz OTHER HOUSE. Przeprowadzenie takiego remontu to koszt ponad 235 000 zł!!!!!!! => http://bit.ly/kutno, => http://bit.ly/listaK

Do samej akcji przyłączyły się oczywiście dzieci z placówki Tęcza. Były obecne na meczu Widzew – Jagiellonia, wprowadzały piłkarzy na murawę w specjalnie przygotowanych koszulkach, miały ze sobą również kilka transparentów z czego jeden nawet zawisł na głównym płocie okalającym trybuny. Więcej o tym tutaj: Widzew – Jagiellonia (POW Tęcza Kutno & POW we Franciszkowie wspierają akcję Kolorujemy).

W sierpniu natomiast wystartowała STS EkstraTrasa której celem jest:
1. Organizacja prac remontowych w Domach Dziecka.
2. Organizacja pikników pełnych atrakcji dla Dzieci.

STS Ekstra Trasa” rozpoczęła się 10 sierpnia w Częstochowie, następnie odwiedziła: Gdynię, Gdańsk, Katowice, Chorzów, Białystok i Poznań, a ostatnim przystankiem będzie KUTNO!


Stowarzyszenie kibiców Widzewa OFC Kutno wraz z twórcami akcji KOLORUJEMY serdecznie zaprasza na piknik rodzinny który jest organizowany w ramach STS EkstraTrasy!

W programie: zabawa w Krainie www.otoDom.pl
– zjeżdzalnia dmuchana
– suchy basen z 10 000 tys. piłeczek kolorowych
– skakaniec (dmuchana trampolina) Bajdocja
– dmuchany tor przeszkód
– basen z kulami wodnymi
– piłkarzyki stołowe
– elektryczne samochodziki

Konkurs plastyczny “Pokój Twoich marzeń”, w którym wygrać można tablet, Xboxa z kinectem oraz spory zestaw klocków Lego. Sponsorem konkursu jest www.otoDom.pl

14 września, Stadion Miejski w Kutnie, godz. 12:00 – 16:00

WSZYSTKIE ATRAKCJE DLA DZIECI SĄ BEZPŁATNE!

Podziel się!
 • Facebook
 • Blip
 • Drukuj
 • email
 • Śledzik
 • RSS
 • Wykop
 • Twitter
 • Dodaj do ulubionych
 • Google Bookmarks
 • PDF