“Powrót Super-Pajdy”
W dzisiejszym meczu powrócił do gry po 2 kolejkach przerwy niesamowity Pajda, siła ofensywna naszej drużyny. Już w 10 sekundzie meczu wyszliśmy na prowadzenie dzięki bramce wszędobylskiego Petary. Należy pamiętać, że Drużyna Zupełnie Przypadkowych Graczy to przeciwnik, który jedyny w całej ekstraklasie może sprostać nam… wagowo. Po szybkim zdobyciu bramki poszliśmy za ciosem czego efektem było bodajże najwyższe zwycięstwo w historii naszej drużyny 12:0!!! 5 bramek zdobył Jacek W., który był dziś nadzwyczaj szybki a może po prostu tylko się dokładniej ogolił. 3 bramki upolował MISZCZ PIŁKARSKI Pajda po którym widać było wielki głód piłki. Wyżej wspomniany rozgrzewkę przedmeczową rozpoczął już we wczesnych godzinach porannych na spacerze ze swym psem…Pozostali również zagrali przyzwoicie i upolowali co nieco. Jeszcze raz należy jednak podkreślić że nr 1 dziś w naszej drużynie był Marek K. zwany Pajdą. Bo jak zawsze choć może nie był najlepszy to zawsze jest najgłośniejszy. Co skończyło się dla niego żółtą kartką za marudzenie pod nosem…
Następny mecz : 08.01.2012 godz. 16:00 ULK’97 – Protektor.
Podziel się!
 • Facebook
 • Blip
 • Drukuj
 • email
 • Śledzik
 • RSS
 • Wykop
 • Twitter
 • Dodaj do ulubionych
 • Google Bookmarks
 • PDF