ULK?97/Hurt-Pap - Starter EgolitDziś nasza drużyna odniosła 4 kolejne zwycięstwo w KAHLPN. Tym razem pokonaliśmy Starter, dobrych znajomych nie tylko z boiska dość zdecydowanie bo 5:0. Gra biegła od początku spotkania pod nasze dyktando choć na przerwę schodziliśmy tylko z 1 bramkową przewagą. Jednak w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał i dodaliśmy jeszcze 4 trafienia. Zagraliśmy dobry mecz i przy większym szczęściu mogliśmy dużo bardziej skarcić naszych przeciwników, którzy przez cały mecz przeprowadzili praktycznie 2 groźne akcje zagrażające naszej bramce. Przy czym 2 razy słupek i raz poprzeczka wyręczyły ich bramkarza. Cała drużyna pokazała dziś widzewski charakter a do tego Żółw zostawił w domu skorupę dzięki czemu ustrzelił hat-tricka. 😀

Na dzień dzisiejszy sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Pozostały nam 2 mecze – wygrana jednego z nich gwarantuje nam utrzymanie w lidze i miejsce na podium. Natomiast wygranie 2 meczy przy dobrym układzie pozostałych spotkań daje naszej drużynie szansę nawet na I miejsce i obronę tytułu mistrza! Tak ciekawie nie było jeszcze nigdy wcześniej…