KAHLPN EkstraklasaJuż w najbliższą niedzielę tj. 27 listopada rusza kolejny sezon Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej czyli KAHLPN. Przypominamy, że w lidze tej od 2 sezonów występuje nasza drużyna pod nazwą ULK’97/Hurt-Pap. W tym roku bronimy mistrzostwa 1 ligi wywalczonego jeszcze na parkiecie SP nr 1.

W obecnym sezonie została utworzona ekstraklasa złożona z 6 najlepszych drużyn poprzedniego roku. Mecze ekstraklasy rozgrywane będą na parkiecie SP nr 9 w Kutnie, co jest nowością. Każda z drużyn gra z przeciwnikiem mecz i rewanż. W poprzednim, mistrzowskim sezonie nasz widzewski team zgromadził w 13 meczach 33 punkty wygrywając 11 meczy i notując 2 porażki. Na finiszu ligi zdetronizował o 2 punkty poprzedniego mistrza STARTER MIKA KUTNO oraz o 4 punkty PROTECTOR.

Mistrzostwo w tamtym sezonie było miłą niespodzianką, gdyż przed sezonem nasza drużyna nie była uważana za głównego faworyta! Jednak przede wszystkim wola walki, jak również ambicja (szkoda, że czasami brakuje tych cech obecnym piłkarzom Widzewa) spowodowały, że chłopaki osiągnęli upragniony cel.

W tym roku będzie niezwykle ciężko powtórzyć ten wynik z różnych względów. Nowa formuła ekstraklasy oraz przeciwnicy nastawieni na zasadę “bij mistrza”. W kilkuletniej już historii KAHLPN jeszcze żadnej z drużyn nie udało się obronić mistrzostwa. Może pierwszą będzie nasza drużyna? Życzymy im tego! Zapraszamy do przychodzenia na halę SP 9 i kibicowania!

1 kolejka KAHLPN Ekstraklasa  27.11 (niedziela) SP Nr 9 godz. 17:00

ULK’97 – WNC !

Podziel się!
 • Facebook
 • Blip
 • Drukuj
 • email
 • Śledzik
 • RSS
 • Wykop
 • Twitter
 • Dodaj do ulubionych
 • Google Bookmarks
 • PDF